KATKILARIYLA

YARATICI STÜDYO

YENİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR GELECEK HAYALİ KURANLARIN SAHNESİ

HOPE Alkazar, sürdürülebilir bir geleceğin hayalini kuran ve bunu gerçekleştirmek için çalışanların sahnesi. Yaratıcı Stüdyo’da çevreye saygılı, yarını düşünen ve bunun için bir arada harekete geçen kişilerle buluşursun. Sürdürülebilir bir gelecek için çalışan Onaranlar Kulübü, Yaratıcı Stüdyo’da seni bekliyor. Ekibin bir parçası olmaya var mısın?

Onaranlar Kulubü

Onaranlar Kulübü, sürdürülebilir şehirler, çevre ve toplum hedefine ulaşmak için onarım, üretim ve paylaşım ekseninde, belirlenen sorunlara yönelik tasarım ve üretim odaklı projeler üreten bir kulüptür. Üretimin herkes için, demokratik ve katılımcı olması gerektiğine inanır. Sürdürülebilir bir gelecek hayali kuran, demokratik, eşitlikçi ve herkese açık HOPE Alkazar ile Onaranlar Kulübü’nün yollarının kesişmesi tesadüf değil.

Cedi Osman

Basketbolun sahnesi parke, hepimizin sahnesi dünya. Cedi Osman bugüne kadar pek çok önemli maça çıktı, riske girdi, başarmak için daha fazlasını verdi. O, şimdi HOPE Alkazar’da ve dünya için daha fazlasını vermeye hazır. Sporun ve dünyanın geleceğini birlikte mücadele ederek kurmak için, oyunu Cedi Osman’la yeniden başlatmaya var mısın?

E-BÜLTENE ABONE OL E-BÜLTENE ABONE OL

E-BÜLTENE ABONE OL

HOPE Alkazar’dan son haberleri ilk sen öğren, yenilikleri kaçırma!