Nike Nike katkılarıyla

HOPE ALKAZAR HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

 

HOPE Alkazar tam olarak nedir?

“Hareketin Sahnesi” HOPE Alkazar, Nike’ın ve program ortaklarının hayata geçirdikleri, sosyal iyilik amacını merkezine alan, fikirleri ve çalışmaları ile fark yaratan kişi ve toplulukları spor, kültür ve sanat ekseninde buluşturan bir platform.

Hayatta bir amacı olduğunu hisseden, sadece kendi için değil herkes için daha iyi bir ortak gelecek hayal eden, her anlamda eşitliğe inanan, çeşitlilik ve sürdürülebilirlik alanlarında harekete geçmeye hazır olanların buluşma noktası.


HOPE Alkazar nerede?

Cevabımız basit: Sen neredeysen orada! Yenilenen Nike İstanbul - Beyoğlu mağazasının hemen yanında yer alan HOPE Alkazar’a dijital ve/veya fiziksel bariyerler olmaksızın her yerden erişebilirsin. İstersen deneyimlere kayıt olup sahnede fiziksel olarak yerini alabilir ya da canlı yayınlar aracılığıyla neredeysen oradan HOPE Alkazar’a bağlanabilirsin. Detaylar için www.hopealkazar.com. 


HOPE Alkazar hakkında detaylara nasıl ulaşabilirim?

“Hareketin Sahnesi” HOPE Alkazar hakkında detaylı tüm bilgilere www.hopealkazar.com adresinden ulaşabilirsin. Yeni deneyimlerden haberdar olmak için @hopealkazar Instagram hesabını takip etmeni ve web sitesinden HOPE Alkazar üyeliği oluşturmanı öneririz. Deneyimlere öncelikli erişim için Nike App’i indirip HOPE Alkazar programını takip etmeyi unutma.

 

HOPE Alkazar ne zaman açılıyor?

HOPE Alkazar kapılarını 20-21 Kasım 2021’de fiziksel ve aynı zamanda dijital olarak dopdolu bir programla açıyor. Kapsamlı bilgi için www.hopealkazar.com.


HOPE Alkazar’da ne gibi etkinlikler olacak?

HOPE Alkazar spor, kültür, sanat alanlarında birçok deneyime fiziksel ve dijital olarak ev sahipliği yapacak. HOPE Alkazar’ın değerlerinden beslenen ve program ortakları ile özenle şekillendirilen program detaylarına çok yakında www.hopealkazar.com/program adresinden ulaşabilirsin.


HOPE Alkazar’a nasıl üye olurum ve üye olduğumda ne gibi ayrıcalıklarım olacak?

HOPE Alkazar’a üye olmak için web sitesindeki Bize Katıl sayfasına gidebilirsin: https://hopealkazar.com/bize-katil. Üye olarak tüm deneyimleri herkesten önce öğrenip yerini alabilir, bilet ve ödeme/iade gibi işlemlerini kolayca gerçekleştirebilirsin.


HOPE Alkazar’da bir deneyime kaydoldum. Kaydımı nasıl iptal edebilirim?

HOPE Alkazar’daki ücretsiz deneyimlerle ilgili iptal işlemlerini profilindeki Deneyimlerim sayfasından gerçekleştirebilirsin. Ücretli deneyimlerin ise koşulları değişkenlik göstermektedir. İlgili deneyimin açıklama bölümünden iptalle ilgili bilgiye ulaşabilir, tüm soruların için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsin.


HOPE Alkazar’dan gelen e-posta ve mesajlardan nasıl çıkabilirim?

HOPE Alkazar’dan gelen iletişim seçeneklerini düzenlemek için web sitesinde oturum açarak Hesap Bilgilerim bölümüne gidebilirsin.


HOPE Alkazar mekan ve/veya programı ile ilgili öneri ve geri bildirimimi nasıl iletebilirim?

Mekan ve programla ilgili geri bildirimler deneyimini iyileştirebilmemiz için çok önemli. Sitemizin İletişim bölümündeki formu doldurarak her zaman bize ulaşabilirsin.


HOPE Alkazar’da Covid-19 regülasyonları tam olarak nasıl uygulanmaktadır?

Dilediğin gibi hareket edebilmek için önce kendini güvende ve iyi hissetmen gerektiğini biliyoruz. Bunun için ilgili yasa ve Sağlık Bakanlığı yönetmelikleri uyarınca gerekli önlemleri alıyoruz. Detaylı bilgi için web sitemizin Covid-19 bölümünü ziyaret edebilirsin. www.hopealkazar.com/covid-19


HOPE Alkazar’a herkes girebiliyor mu?

HOPE Alkazar’ın kapıları herkese açıktır. Programda yer alan deneyimlere kaydolarak stüdyolardan ya da çalışma saatleri içinde dilediğin zaman diğer yeme-içme, çalışma alanlarından faydalanabilirsin. Bunun için cep telefonuna Nike App’i indirerek Nike üyesi olman yeterli. Uygulamada hesap oluşturarak tüm Nike dünyasına ve HOPE Alkazar deneyimlerine kolayca erişebilirsin.


HOPE Alkazar açılış-kapanış saatleri nedir ve hangi günler çalışıyor?

HOPE Alkazar Pazartesi günleri hariç haftanın her günü 10.00-20.30 saatleri arasında açık.


Deneyimlere katılmak için hopealkazar.com’dan yaptığım rezervasyon arkadaşlarım/ailem için de geçerli olur mu?

18 yaş üstündeki herkes için hopealkazar.com’dan yapılan tüm rezervasyonlar bireyseldir. Birlikte katılmak istediğin herkesin deneyime ayrıca kayıt olduğundan emin olmalısın.


Bekleme listesine kayıt yaptım, bu deneyime katılabileceğim anlamına mı geliyor?

Maalesef. Bekleme listesi, deneyimin kontenjanı dolduğunda açılır. Bekleme listesine kayıt yaptırarak kontenjan açılması durumunda katılma şansı elde edebilirsin. Yer olması durumunda deneyimden birkaç gün önce telefon numarandan sana ulaşarak katılımını teyit edeceğiz.


HOPE Alkazar’da ne gibi alanlar var? 

HOPE Alkazar’da adını binanın kendisinden alan Alkazar Salonu, Yaratıcı Stüdyo, Spor Stüdyosu, teras, basketbol/voleybol sahası ve kafeler gibi alanlar mevcut. Bu alanlarla ilgili detaylı bilgi ve görsellere şuradan ulaşabilirsin: www.hopealkazar.com/alanlar


Yiyecek-içecek imkanı var mı? Dışarıdan yiyecek-içecek getirebilir miyim?

HOPE Alkazar’a dışarıdan yiyecek-içecek getirilemese de faydalanabileceğin farklı alanlar mevcut. Ek Biç Ye İç ekibiyle işbirliği yaptığımız Alkazar Cafe, Play Cafe ve Teras - Dikey Bostan gibi alanları keşfetmek için şuraya bakabilirsin: www.hopealkazar.com/hakkimizda


Spor Stüdyosu’nda dolap ve duş alanları var mı?

Özgürce hareket edebilmen için binamızda soyunma kabinleri, deneyim boyunca kullanabileceğin kilitli dolaplar ve duş alanları mevcut. Ancak havlu ve kişisel hijyen ürünlerini yanında getirmen gerektiğini unutma.


HOPE Alkazar’daki atölye ve stüdyo deneyimlerinde ekipman getirmeme gerek var mı?

HOPE Alkazar’ın stüdyo ve atölye alanlarında gerekli ekipmanlar bulunmaktadır. Bunların dışında ekipman gerekmesi durumunda ilgili deneyimin açıklama bölümünden bu bilgiye ulaşabilirsin.


Yaratıcı Stüdyo dışarıdan kullanıma açık mı?

Evet. Stüdyonun kullanımı için bizimle iletişime geçerek alanın müsaitliği hakkında bilgi alabilirsin.


HOPE Alkazar salonlarında etkinlik yapabilmek için kiminle görüşebilirim?

Etkinlik planınla ilgili detayları [email protected] adresinden bizimle paylaşabilirsin. Ekibimiz en kısa sürede sana dönüş yapacaktır.


Kayıp eşyalarım için nereye başvurabilirim?

HOPE Alkazar’da bulunduğun süre boyunca kişisel eşyalarının sorumluluğu sana aittir. Bu nedenle herhangi bir aksiliğe karşı özellikle değerli eşyalarını yanından ayırmamanı öneririz. Bir eşyanı kaybetmen halinde girişteki danışma masasına başvurabilirsin.Fotoğraf makinemi yanımda getirebilir miyim? Gösteri/deneyim sırasında fotoğraf/video çekebilir miyim?

HOPE Alkazar’daki deneyimler sırasında mobil cihazınla elbette kişisel amaçlı fotoğraf ve video çekimi yapabilirsin. Profesyonel fotoğraf makinesi/kamera kullanılması uygun değildir. Deneyimlerde kendi ekibimizin çektiği profesyonel fotoğraf ve videolara web sitemizden ve @hopealkazar Instagram sayfasından ulaşabilirsin. Bazı özel etkinliklerde çekim yapılmasına izin verilmeyebilir. Buna dair bilgileri ilgili deneyimin açıklama kısmında görebilirsin. Kişisel çekime izin verildiği durumlarda yapacağın çekimlerde, diğer katılımcıların kişilik haklarını ve gizliliğini ihlal etmemeye özen göstermen gerektiğini unutma.


E-BÜLTENE ABONE OL

HOPE Alkazar’dan son haberleri ilk sen öğren, yenilikleri kaçırma!