Nike Nike katkılarıyla

HAREKETİN SAHNESİNE
HOŞ GELDİN

Sahne korkusu mu dedin?

Burada öyle bir şey yok.

Öylece yerinde durmak mı?

İşte o hiç yok.

Şimdi hareket edip harekete geçirme zamanı.

Yeni bir hikâye, kendi hikâyeni yazma zamanı.

Ellerinle, ayaklarınla, kalbinle veya aklınla…

Enerjini bu sahnede ortaya çıkarıp tüm dünyaya yaymaya hazır mısın?

Burası hareketin sahnesi.

HOPE Alkazar’a hoş geldin.

Değerlerimiz Alanlar
Yeni Medya Sanatçısı Refik Anadol ve Cihangir Yoga
Yeni Medya Sanatçısı Refik Anadol ve Cihangir Yoga

YENİLİKÇİ

HOPE Alkazar, yeniliğin sahnesi. Bilinmeyene sorgu, rutini kırmanın yeni yolu. Hayalleri olanlara açık bir çağrı. Yeniyi yeniden tanımlamak için yeni bir oyun alanı. Çünkü yeni bir gelecek için farklı bakış açıları gerekir. Var mısın?

Podcast Yayıncısı Tuluğ Özlü ve Sanatçı Esra Gülmen

Sanatçı Esra Gülmen

HERKESE AÇIK

HOPE Alkazar’ın kapıları herkese açık. Fikri de kalbi de. Bu sahne her yaşa, farklılıklara, bir tanıma ihtiyaç duymayanlara açık. “Spor senin neyine?” cümlesinden yılmış tüm kızlara açık! Olduğun ve olmak istediğin insana da açık. Burada sahne sende. Var mısın?

Dans Fabrika ve Performans Sanatçısı Ekin Bernay
Performans Sanatçısı Ekin Bernay

SINIR TANIMAZ

HOPE Alkazar sınır tanımaz. Beyoğlu’ndan başlar, sen neredeysen oraya ulaşır. Bu sahne hem kıtalar ötesi hem de sana bi’ tık ötede! HOPE Alkazar doğunun batıyla buluştuğu noktadır. Ama nokta koymaz. O noktadan dünyaya açılır. Var mısın?

Milli Voleybolcu Ebrar Karakurt ve SosyalBen Vakfı

Milli Voleybolcu Ebrar Karakurt ve SosyalBen Vakfı

BİRLİKTE İYİ

HOPE Alkazar birlikte daha iyiyi yaratmak için var. Bu sahne şansına ya da tanıdıklarına güvenenler için değil. Herkese açık bir sahada yeni yetenekleri buluşturmak için var. Sporda ve hayatta daha iyi bir takım olmak için… Birlikte hareket edersek yapabileceklerimizi bir düşünsene! Var mısın?

Onaranlar Kulubü ve Cedi Osman
Onaranlar Kulubü ve Cedi Osman

ÇEVREYE DUYARLI

HOPE Alkazar “Sıfır”ı hedefler. Sıfır atık, sıfır karbon. İnsanlık olarak en önemli maçımıza çıkıyor olabiliriz. Bu sahnede kazanmaktan başka seçeneğimiz yok artık. Sporu ve geleceği korumak için her zamankinden iyi oynamak zorundayız. Bu saha hepimizin. Bu maça birlikte çıkalım. Var mısın?

swiper

swiper

swiper

swiper

swiper

swiper

previous
next

ANA SALON

HOPE Alkazar deneyimi, Alkazar Salonu’nda başlar. Burası, geleceğin yenilikçi sahnesi. Hareketin başladığı, merakın zirveye tırmandığı yer. Yeni medya sanatçısı Refik Anadol ve birçok farklı deneyim yeniliğin sahnesinde seni bekliyor. Yerini almaya var mısın?

Deneyimler

previous
next

SPOR STÜDYOSU

HOPE Alkazar herkese açık bir sahne. Spor Stüdyosu ise herkesin “hareketini” gösterebileceği özgür bir alan. Burada kim olduğun ya da nereden geldiğin değil, neler yaptığın önemli. Spor Stüdyo’yu çeşitlilik, empati, birbirini destekleme, güçlendirme gibi değerleri merkezine oturtarak tasarlayan Esra Gülmen, seni harekete davet ediyor. Potansiyelini yeniden keşfetmeye ve bunu herkese göstermeye var mısın?

Deneyimler
swiper

swiper

swiper

swiper

previous
next

YARATICI STÜDYO

HOPE Alkazar, sürdürülebilir bir geleceğin hayalini kuran ve bunu gerçekleştirmek için çalışanların sahnesi. Yaratıcı Stüdyo’da çevreye saygılı, yarını düşünen ve bunun için bir arada harekete geçen kişilerle buluşursun. Sürdürülebilir bir gelecek için Onaranlar Kulübü ve birçok farklı deneyim Yaratıcı Stüdyo’da seni bekliyor. Ekibin bir parçası olmaya var mısın?

Deneyimler

previous
next

TERAS

Takımını kur sahaya çık. HOPE Alkazar terası senin oyun alanın. Futbol ya da basketbol için takımını kur sahaya çık. Çünkü teras senin. Hareketin sahnesinde yerini almaya var mısın? 

Deneyimler

YEME VE İÇME ALANLARI

Alkazar Cafe

Alkazar Cafe HOPE Alkazar’ın birinci katında keyifli zaman geçirmen için seni bekliyor......

Keşfet

Play Cafe

Yeni çalışma alanın HOPE Alkazar'da... Bilgisayarını kap, kahveni al ve hareketin sahnesinde Habit'in leziz atıştırmalıklarıyla zaman geçirirken harikalar yarat....

Keşfet

Teras-Dikey Bostan

HOPE Alkazar seni EK BİÇ YE İÇ ekibiyle birlikte şehrin en kalabalık, noktasında sağlıklı, keyifli ve sürdürülebilir bir hayat hayal etmeye davet ediyor....

Keşfet

YERİNİ ALMAYA VAR MISIN?

HOPE Alkazar deneyimi, Alkazar Salonu'nda başlar. Burası, geleceğin yenilikçi sahnesi. Hareketin başladığı, merakın zirveye tırmandığı yer. Dijital deneyimler, film gösterimleri, HIIT antremanlar ve deneyimleri seni bekliyor.

E-BÜLTENE ABONE OL

HOPE Alkazar’dan son haberleri ilk sen öğren, yenilikleri kaçırma!