KATKILARIYLA

Dilediğin gibi hareket edebilmek için önce kendini güvende ve iyi hissetmen gerektiğini biliyoruz. Bunun için ilgili yasa ve T.C. Sağlık Bakanlığı ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı yönetmelikleri uyarınca gerekli önlemleri alıyoruz.


Söz konusu önlemlerden bazılarını sıralamak gerekirse:


Ortak kullanım alanları sosyal mesafe kurallarına göre yeniden düzenlenerek bu alanlardaki yüzey ve zeminler düzenli olarak dezenfekte ediliyor.


HOPE Alkazar’ın giriş alanında HES kodu, ateş ölçümü ve maske kontrolleri yapılıyor. Maskeni unuttuysan ya da değiştirmek istiyorsan danışmadan maske temin edebilirsin.


HOPE Alkazar’da geçirdiğin süre boyunca soluduğun havanın temiz olmasını sağlamak için VFR havalandırma sistemi ile sürekli olarak temiz hava sirkülasyonu sağlanıyor.


Bu önlemlere ek olarak, 18 yaş üstü herkesin en az 2 doz aşı olduğunu gösteren aşı kartını veya son 48 saat içinde yapılmış PCR testinin Negatif sonucunu ibraz etmesi gerekiyor.


Sahnede hepimizin güvenliği için seni de HOPE Alkazar’da bulunduğun süre boyunca ilgili kurallara uymaya ve eksik gördüğün bir nokta olursa düşüncelerini bizimle paylaşmaya davet ediyoruz. Hareketin Sahnesine tekrar hoş geldin!

E-BÜLTENE ABONE OL

HOPE Alkazar’dan son haberleri ilk sen öğren, yenilikleri kaçırma!