KATKILARIYLA

HER SEVİYE YOGA

HOPE Alkazar (Spor Stüdyosu) Online
Türkiye’de yoganın iyileştirici, özgürleştirici ve bütünleştirici gücünü daha çok insana ulaşması için bizlerle birlikte olan Cihangir Yoga Her Seviye dersiyle HOPE Alkazar’da!
Deneyimler hakkında daha fazla bilgi ve kayıt için 'Rezervasyon Yap' butonuna tıkla.
Dilediğin gibi hareket edebilmek için önce kendini güvende ve iyi hissetmen gerektiğini biliyoruz. Bunun için ilgili yasa ve T.C. Sağlık Bakanlığı ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı yönetmelikleri uyarınca gerekli önlemleri alıyoruz.  

Söz konusu önlemlerden bazılarını sıralamak gerekirse:
Ortak kullanım alanları sosyal mesafe kurallarına göre yeniden düzenlenerek bu alanlardaki yüzey ve zeminler düzenli olarak dezenfekte ediliyor.  
Mekanın fiziksel koşulları gereği HOPE Alkazar’ın giriş alanında maske kontrolü devam ediyor. Maskeni unuttuysan ya da değiştirmek istiyorsan danışmadan maske temin edebilirsin.  
HOPE Alkazar’da geçirdiğin süre boyunca soluduğun havanın temiz olmasını sağlamak için VFR havalandırma sistemi ile sürekli olarak temiz hava sirkülasyonu sağlanıyor.  

Sahnede hepimizin güvenliği için seni de HOPE Alkazar’da bulunduğun süre boyunca ilgili kurallara uymaya ve eksik gördüğün bir nokta olursa düşüncelerini bizimle paylaşmaya davet ediyoruz.
Hareketin Sahnesi’ne tekrar hoş geldin!
Mayıs 04 itibarıyla
Dersler ücretlidir. Ön rezervasyon yapmak için düğmeye tıklayıp Nike Deneyimleri'ne kaydolabilirsin. Sonrasında ödeme yap düğmesine basarak Cihangir Yoga'nın web sayfası üzerinden rezervasyonunu tamamla. Ödeme bilgisi olan katılımcılar derse girebilecektir.
DİĞER DENEYİMLER
25 Mayıs 2022

REFİK ANADOL'DAN ALKAZAR RÜYASI

25 Mayıs 2022

HER SEVİYE YOGA

Tümünü Gör

E-BÜLTENE ABONE OL

HOPE Alkazar’dan son haberleri ilk sen öğren, yenilikleri kaçırma!