Nike Nike powered by nike

A STAGE TO MOVE FORWARD

Alkazar Cinema, one of the symbols of Beyoğlu, is turning into the new stage of the future: HOPE Alkazar! This platform, brought to life with the support of Nike, is a stage that embraces everyone and can be accessed from anywhere without digital and physical barriers. It encourages creating communities that develop on the axis of sports, culture and art, developing and strengthening together, and dreaming of a sustainable future. In short, HOPE Alkazar aims to be the “New Movement Stage of the New Future” in every aspect.Are you ready to take the first step on this stage?

YAPAY ZEKÂ SİNEMA SÖYLEŞİLERİ İKİNCİ BÖLÜMÜYLE HOPE ALKAZAR’DA

Melikşah Altuntaş‘ın moderatörlüğü üstlendiği, Serkan Keskin’in konuk olduğu ve Refik Anadol’un ana konuşmacı olarak yer aldığı Yapay Zekâ Sinema Söyleşisi, Nike’ın katkılarıyla bu hafta da HOPE Alkazar’da canlı olarak yayındaydı. “Türkiye Sineması‘nda Sözcükler ve Senaryolar” başlığı altında gerçekleşen ikinci söyleşiye HOPE Alkazar’ın Youtube kanalı üzerinden ulaşabilirsin. Yeni konu ve konuklarla gerçekleşecek söyleşileri kaçırmamak için HOPE Alkazar Instagram ve Youtube hesaplarını takip etmeyi unutma.

Watch

ARTIFICIAL INTELLIGENCE CINEMA INTERVIEWS AT HOPE ALKAZAR

The Artificial Intelligence Cinema interview, in which Melikşah Altuntaş sat in the chair of the moderator, Ezgi Mola participated as a guest and Refik Anadol was the main speaker, was broadcast live at HOPE Alkazar with the contributions of Nike. The subject of the first interview; "Unforgettable Characters in Turkish Cinema". You can reach this pleasant interview on HOPE Alkazar's Youtube channel. Don't forget to follow HOPE Alkazar Instagram and Youtube accounts in order not to miss the interviews with new topics and guests.

Watch

I HOPE MY MOM DOESN'T LISTEN TO HOPE ALKAZAR

The podcast program that speaks the unspoken and breaks taboos with its guests, I Hope My Mother Doesn't Listen, records a new episode every month on HOPE Alkazar, which is open to everyone and every word. After the first episode recorded with actress Ahsen Eroğlu, this time the microphone was with the national volleyball player Zehra Güneş. You can listen to this episode where Zehra talks about her first Olympic experience, being a team with women who support each other, the obstacles she faces, her past and her dreams for the future, both on the channels of the UAD and on the YouTube channel of HOPE Alkazar. I hope you stay tuned for new episodes of My Mother Doesn't Listen.

Watch

HOPE ALKAZAR’DA FİLM BAŞLADI

Şubat ayının ilk hafta sonunda HOPE Alkazar, Başka Sinema’nın katkılarıyla yıllar sonra yeniden sinemanın büyüsüyle buluştu. İlk gösterimde salonu dolduranlar, 2020 yılı yapımı Stardust: David Before Bowie filmini izledi. David Bowie gibi HOPE Alkazar’ın değerleriyle örtüşen bir sanatçı profilinin yaşamını konu edinen bir filmin izlenmesi ise buluşmayı daha da anlamlı kılan etkenlerden biriydi. Filmin bitmesinden hemen sonra ise radyo programcısı Kanat Atkaya ve sinema yazarı Melikşah Altuntaş izleyicilerle buluştu ve film hakkında keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Sen de HOPE Alkazar’da bir sonraki sinema deneyimini kaçırmamak için takipte kal.

Watch
swiper

SOSYALBEN AKADEMİ DE HOPE ALKAZAR’DA

SosyalBen Akademi, 2015 senesinde Ece Çiftçi tarafından SosyalBen Vakfı’nın ikinci işletmesi olarak kuruldu. Türkiye’de gönüllülük oranını artırmayı hedefleyen SosyalBen Akademi kurumsal firmalarla, eğitim kurumlarıyla ve yurt dışındaki üniversitelere hazırlanan öğrencilere sosyal sorumluluk proje danışmanlığı hizmeti veriyor.

SosyalBen Akademi, “dünyadan biz sorumluyuz” söylemiyle çıktığı sosyal sorumluluk yolculuğuna birbirinden farklı sosyal sorumluluk projeleriyle devam ediyor...

Read More

KONFOR ALANININ DIŞINA ÇIK

Urban Riders’ın deneyimli eğitmenleri sınırları zorlayan dersleriyle HOPE Alkazar ziyaretçileriyle buluşacak. Atletik performansı mental huzurla birleştirmeyi amaçlayan Urban Riders eğitmenleri, seni konfor alanının dışında bir buluşma noktasına davet ediyor...

Read more

HERKES YOGA YAPABİLİR

İstanbul’un hareketli günlük yaşamına yoganın iyileştirici gücüyle dokunmak için yola çıkan Cihangir Yoga, hareketin sahnesi HOPE Alkazar’da Her Seviye ve CY1 dersleriyle yeni yüzlerle tanışmayı bekliyor...

Read more

REFİK ANADOL'DAN "ALKAZAR RÜYASI"

Alkazar’ın Rüyası HOPE Alkazar kapılarını yeni medya sanatının dünyaca ünlü ismi Refik Anadol’la açıyor. HOPE Alkazar bu başlangıçla birlikte sporu, kültürü ve sanatı yeniden Beyoğlu’nun gündemine getiriyor...

Read more

BETTER TOGETHER

Bir hikâyenin ne kadar çok kahramanı varsa hikâye o kadar uzun sürer. HOPE Alkazar, oyunu birlikte oynayanların, birbirini destekleyip yükseltenlerin yeri. Bu sahnede yerini almaya var mısın?

Watch

BORDERLESS

Sınır tanımayan bir sahne burası; Beyoğlu’ndan başlayıp sen neredeysen oraya ulaşan. HOPE Alkazar’ı sınırsız deneyimlemeye var mısın?

Watch

OPEN FOR EVERYONE

Herkese açık bir sahne burası. Herkese eşit, herkesi kucaklayan… HOPE Alkazar’da olduğun gibi sahneye atlamaya var mısın?

Watch

NEW GROUND

Yeni geleceğin yeni sahnesi HOPE Alkazar, hayata yeni bir yerden bakabilenleri bekliyor. Yeniyi yeniden tanımlamaya var mısın?

Watch

MOVE TO ZERO

Watch

JOIN OUR NEWSLETTER

Be the first to learn about the latest at HOPE Alkazar!