Nike Nike katkılarıyla
Onaranlar Kulübü ile Spor ve Taraftar Aksesuarları Atölyesi banner 0

Onaranlar Kulübü ile Spor ve Taraftar Aksesuarları Atölyesi

online HOPE Alkazar (Yaratıcı Stüdyo)

Birlikte üretim, ileri dönüşüm ve sıfır atık ilkeleriyle üretim deneyimi kazanmak için HOPE Alkazar Yaratıcı Stüdyo’da Defektif Tekstil Ürünlerinden Spor Aksesuarları Atölyesi’nde buluşuyoruz!


Yazın sıcak günlerinde sportif aksesuarlar ile tarzını renklendirmeye ne dersin? Bu atölyede katılımcılar ile birlikte defektif tekstil ürünlerinden koşu bantları ve kol bantları üreteceğiz. Çeşitli nakış teknikleri ile kişiselleştireceğin bu aksesuarlar antrenmanlarının aranan aksesuarları haline gelecekler. 


Seni bu ileri dönüşüm atölyesinde bizimle birlikte üretmeye davet ediyoruz!Dilediğin gibi hareket edebilmek için önce kendini güvende ve iyi hissetmen gerektiğini biliyoruz. Bunun için ilgili yasa ve T.C. Sağlık Bakanlığı ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı yönetmelikleri uyarınca gerekli önlemleri alıyoruz.


HOPE Alkazar’da geçirdiğin süre boyunca soluduğun havanın temiz olmasını sağlamak için VFR havalandırma sistemi ile sürekli olarak temiz hava sirkülasyonu sağlanıyor.


Sahnede hepimizin güvenliği için seni de HOPE Alkazar’da bulunduğun süre boyunca ilgili kurallara uymaya ve eksik gördüğün bir nokta olursa düşüncelerini bizimle paylaşmaya davet ediyoruz. Hareketin Sahnesi’ne tekrar hoş geldin!Dilediğin gibi hareket edebilmek için önce kendini güvende ve iyi hissetmen gerektiğini biliyoruz. Bunun için ilgili yasa ve T.C. Sağlık Bakanlığı ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı yönetmelikleri uyarınca gerekli önlemleri alıyoruz.


HOPE Alkazar’da geçirdiğin süre boyunca soluduğun havanın temiz olmasını sağlamak için VFR havalandırma sistemi ile sürekli olarak temiz hava sirkülasyonu sağlanıyor.


Sahnede hepimizin güvenliği için seni de HOPE Alkazar’da bulunduğun süre boyunca ilgili kurallara uymaya ve eksik gördüğün bir nokta olursa düşüncelerini bizimle paylaşmaya davet ediyoruz. Hareketin Sahnesi’ne tekrar hoş geldin!Temmuz 17 Çarşamba
Deneyim ücretsizdir. Rezervasyon yapmak için düğmeye tıklayıp Nike Deneyimleri sayfasından kayıt işlemini tamamlayabilirsin.

E-BÜLTENE ABONE OL

HOPE Alkazar’dan son haberleri ilk sen öğren, yenilikleri kaçırma!